facebook
facebook

Kaszanka Łęczycka PREMIUM

Mistrzowski wyrób klasy Premium. Wyrabiany z najlepszych gatunków mięsa i podrobów wieprzowych oraz najwyższej jakości selekcjonowanych ziaren kaszy.

Wyselekcjonowana kasza z polskich pól

Palona o intensywnym aromacie i smaku - to ona jest bazą kaszanki, nadając jej niepowtarzalny, wyrazisty smak.

Tylko wyselekcjonowana kasza z polskich pól

Palona o intensywnym aromacie i smaku - to ona jest bazą kaszanki, nadając jej niepowtarzalny, wyrazisty smak.

Najwyższej jakości mięso od wyselekcjonowanych hodowców

Wierzymy, że najlepszy produkt można uzyskać jedynie dzięki składnikom najlepszej klasy - wątróbka, znajdująca się w naszej kaszance jest nie tylko podstawą jej słodkawego, niepowtarzalnego smaku, ale także źródłem żelaza oraz witamin z grupy B.

watroba

Wyjątkowa receptura
oraz doświadczenie

Smak kaszanki to nie tylko dobór odpowiednich składników. To przede wszystkim kunszt naszych doświadczonych pracowników, dbających o każdy szczegół wytwarzanych przez siebie produktów.

marian

To wszystko sprawia, że nasz wyrób jest tak doskonały!

kaszanka

Kontakt z przedstawicielem

* Wysyłając nam informację lub zapytanie na adres mailowy naszego przedstawiciela handlowego udzielasz nam „domyślnej” zgody na przetwarzanie danych osobowych takich jak adres mailowy, numer telefonu. Administratorem Twoich danych osobowych będzie MASARNIA KRZYŚ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Łodzi (93-648), ul. Ogrodnicza 24. Przekazane nam dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość e-mail a także w celach marketingowych, o ile udzielisz na nie zgody. Udzieloną zgodę można cofnąć wysyłając maila na adres naszego handlowca lub na daneosobowe@masarniakrzys.pl. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych w Polityce bezpieczeństwa