Informacja o Danych Osobowych posiadanych przez MASARNIA KRZYŚ sp. z o.o. sp.k.

Informacja o Danych Osobowych posiadanych przez MASARNIA KRZYŚ sp. z o.o. sp.k.

 

W dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Jest to Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), mające na celu ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych na terenie UE.

Administratorem Państwa danych osobowych jest MASARNIA KRZYŚ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Łodzi 93-648, ul. Ogrodnicza 24 NIP: 9820367968. Dbamy o to, aby dane były odpowiednio zabezpieczane poprzez zastosowanie nowoczesnych metod ochrony danych w każdej postaci. W swoim postępowaniu kierujemy się obowiązującymi przepisami prawa regulującymi zasady ochrony danych osobowych.

Przetwarzamy następujące kategorie Państwa danych osobowych:

 

  • dane identyfikacyjne niezbędne do prawidłowego prowadzenia obrotu handlowego,
  • dane kontaktowe do osób z którymi prowadzimy uzgodnienia dotyczące współpracy handlowej oraz serwisowej,
  • dane korespondencyjne w postaci adresów geograficznych i elektronicznych do przekazywania informacji dotyczących naszej współpracy oraz przedmiotów obrotu handlowego,
  • dokumenty handlowe i zamówienia dotyczące naszej współpracy,
  • umowy dotyczące naszej współpracy,
  • korespondencję elektroniczną oraz papierową dotyczącą naszej współpracy.

 

Jak przetwarzamy Państwa dane osobowe:

Państwa dane osobowe w postaci elektronicznej są przetwarzane w naszym odpowiednio zabezpieczonym systemie IT co gwarantuje pełną ochronę przed niekontrolowanych dostępem nieupoważnionych osób lub innych systemów. Dokumenty papierowe zawierające Państwa dane osobowe są przechowywane w sposób gwarantujący kontrolę w dostępie do dokumentów. Przetwarzanie Państwa danych osobowych w dowolnej postaci jest realizowane tylko przez upoważnionych do tego pracowników.

Cel i okres przechowywania Państwa danych osobowych:

Dane osobowe przetwarzane będą w celach prawidłowego świadczenia usług określonych w umowach które z Państwem zawarliśmy oraz w celu prowadzenia z Państwem zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa obrotu handlowego.

Dane osobowe będą przechowywane w okresie prowadzonej współpracy na podstawie podpisanych z Państwem umów i w okresach wymaganych przez obowiązujące prawo gospodarcze i podatkowe.

Pouczenie o prawach:

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania lub usunięcia z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów prawa gospodarczego i podatkowego. Wszelkie prośby w tym zakresie prosimy kierować na adres daneosobowe@masarniakrzys.pl lub korespondencyjnie na adres MASARNIA KRZYŚ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Łodzi 93-648, ul. Ogrodnicza 24.

Więcej...

Nowe produkty A.D. 2018

W rok 2018 weszliśmy z nowymi, oryginalnymi produktami: PASZTETEM Z SUSZONYMI POMIDORAMI – delikatnym pasztetem smakowym, KASZANKĄ GRYCZANĄ NA PATELNIĘ – w osłonce poliamidowej i stałej wadze 400g oraz TERRINĄ Z PIEPRZEM – produktem o subtelnym smaku wątróbki, z posypką z aromatycznego pieprzu.

 

Więcej...

Kaszanka potrafi zaskoczyć

Kaszanka była uznawana za pożywienie biedoty, posiłek tych, których nie stać było na inne wędliny. Tymczasem dzięki użytym naturalnym składnikom jest jednym z najmniej przetworzonych produktów spożywczych. Cechuje się dużą zawartością błonnika pochodzącego z kaszy gryczanej, jest źródłem potasu, białka, wapnia i magnezu, dostarcza też żelaza i cynku, czyli minerałów, których zwykle brakuje w codziennej diecie. Zawiera tłuszcze nasycone, które zwiększają wchłanianie minerałów i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i dają nam uczucie sytości.

 

Więcej...

Nowe smaki kaszanek

Już za chwilę wprowadzamy na rynek nowe, oryginalne kaszanki: PROWANSALSKĄ - z aromatycznymi ziołami oraz TAJSKĄ - z orientalnymi przyprawami.

Mamy nadzieję, że po raz kolejny uda nam się trafić w gusta naszych Klientów.

Więcej...

Rzetelna firma

Od 24-10-2012 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

Więcej...